Kurumsal

Orakçı Grup, hizmet, üretim ve inşaat sektörlerinde büyüyor

1978 yılında ticari hayatına başlayan Orakçı Grup, hizmet, üretim, inşaat ve ticaret sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Bugün birçok belediye ve şirketin iş ortağı konumunda olan ve müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan Orakçı Grup bir aile şirketinin geleneksel ve sağlam temelleri üzerine kurulmuştur.

Grup halen faaliyetlerini 20’nin üzerinde ayrı noktada, yaklaşık 2500 personeliyle sürdürmekte, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine, çeşitli ve yüksek kalitede hizmetler ve ürünler sunmaktadır. 34 yıldır sürdürdüğü istikrarlı yükselişini ilkelerinden ödün vermeden çalışarak sağlamıştır.

Ortem, tecrübeli teknik kadrosuyla, güçlü araç ve ekipman parkıyla, yerel yönetimlere kentsel katı atık yönetimi, çevre temizliği ile park ve bahçelerin bakımı konularında hizmet vermektedir.

1978 yılında belediyelere yönelik altyapı, çevre düzenleme ve hizmet binaları inşaat işleri ile yola çıkan Orakçı Grubu, 1993 yılında yerel yönetim hizmetleri konusunda sektörde yerini almış ve 1998 yılından beri bu konulardaki faaliyetlerini Ortem çatısı altında toplamıştır.

Sektörde geçen 20 sene içinde, çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinci, teknolojiye yaptığı yatırımlar, bilgiye ve sürekli gelişime verdiği değer, üstün hizmet anlayışı, yerel koşullara uygun teknik çözümler geliştirme yaklaşımı, çalışanlarının enerjisi, bağlılığı ve yaratıcılığı ile güçlenen Ortem, sektöründe öncü kuruluşlar içinde yerini almıştır.

Ortem, hizmet kalitesini, çalışanlarına ve çevreye verdiği değeri sahip olduğu TS EN ISO 9001:2000 Kalite, TS EN ISO 14001:2004 Çevre , TS OHSAS 18001:2008 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgeleri ve Hizmet Yeterlilik Belgeleri ile de kanıtlamaktadır.


Kişisel Verilerin Korunması Orakçı Şirketler Grubu olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Bu bilinçle, Orakçı Şirketler Grubu olarak, Orakçı Şirketler Grubu ile ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”)’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem atfetmekteyiz. Bu sorumluluğumuzun tam idraki ile KVK Kanunu kapsamında tanımlı “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi aşağıda izah edildiği surette ve mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işlemekteyiz.
KVK Başvuru Formu
Ortem Temizlik Aydınlatma Metni
Ortem Temizlik KVK Politikası